Dokonalé zateplení - Icyizol - idealniizolace.cz
Rychlý dotaz
Připravíme Vám cenovou kalkulaci zdarma

Aktuality

Zateplení podkroví včetně realizace sádrokartonu

1.5.2019

Od května 2019 jsme schopni nabídnout celý systém zateplení podkroví včetně realizace sádrokartonu.


Jsme vám k dispozici na výstavě Dům a zahrada v Lounech

18. – 21.4.2019

Navštivte náš výstavní stánek na výstavě Dům a zahrada v Lounech, která se koná ve dnech 18.4. až 21.4.2019. Na stánku naleznete zástupce distributorských firem Ideální izolace Icynene®: ICYIZOL s.r.o. (Liberecký kraj, Děčínsko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Ústecký kraj) a KP Izol s.r.o. (Královehradecký kraj a Pardubicko).


Obchodní flotila v akci

31.8.2017

Naše obchodní flotila je připravena pro nezávazné konzultace na vašich stavbách, které provádíme zcela zdarma.


Dobře fungující spolupráce s partnery je základem spokojenosti zákazníků

23.3.2017

Z celé řady partnerů přinášíme rozhovor s majitelem firmy Tesařské a stavební práce Frýda - Kráner, panem Alešem Frýdou.

Zobrazit více »

Ahoj Aleši, právě se dá říci, že slavíme první výročí naší spolupráce. Za tu dobu jsme už spolu realizovali hodně projektů. Jak bys tuto spolupráci zhodnotil?

Při realizaci si vždy zakládám na kvalitě provedených prací a dokonalé kvalitě materiálů. Za léta strávená ve stavebnictví jsem se potýkal s nedokonalostí izolačních materiálů. Teprve díky vaší izolaci jsem zjistil, že mohu tyto nedostatky odstranit. Nyní jsem si jist, že i co se týče izolací jsou mé realizace předávány vždy se 100% kvalitou.

Ano, nelze přehlédnout, že ke své práci volíš jen ty nejlepší materiály a nářadí a obklopuješ se výbornou partou lidí. Můžeš mi říct své dojmy z našeho systému zateplení?

Při zpětné vazbě se zákazníky, s kterými jsem vždy v kontaktu, mohu konstatovat, že po letní sezoně, a v tuto chvíli i po extrémní zimě, jsou naprosto spokojeni, a to mě utvrzuje, že má volba spolupráce s vámi byla volba ta nejlepší.

To jsme rádi a i my si Tvé spolupráce moc vážíme. Velmi nás potěšilo, že prezentuješ na svých firemních autech a banerech umístění loga partner Icyizol Icynene Ideální izolace. Jak na to reagují Tví zákazníci?

Ano, díky tomu často navazuji se zákazníky rozhovor nad tématem dokonalého zateplení. A díky tomu vzniklo již několik společných realizací.

Na to reaguji otázkou, jestli byla nějaká společná realizace výzvou a utkvěla Ti v paměti víc než ostatní?

Výzvou byla ta první společná realizace, kde jsem zjistil dokonalost Ideální izolace Icynene, a tudíž jsem mohl posunout své služby zákazníkům. V paměti mi utkvěla realizace monumentálního uměleckého díla Liko-Coral, kde autorem byl pan arch. Fránek, děkan z Technické univerzity v Liberci.

Děkuji za rozhovor a musím podotknout, že jsme se sešli při společné akci, aplikace izolace v Mladé Boleslavi, kde nám připravujete střechu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka, za což Ti děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Taky já děkuji a přeji Icyizolu a celé Ideální izolaci Icynene jen a jen samé spokojené zákazníky jako doposud.

za Icyizol jednatel Martin Líbal


Ideální izolace Icynene® se představuje na regionální výstavě v Lysé nad Labem

16. – 18.2.2017

Neváhejte a navštivte náš výstavní stánek na probíhající výstavě Stavitel na výstavišti v Lysé nad Labem, a to ve dnech 16.2. až 18.2.2017 od 9:00 do 17:00. Na stánku naleznete zástupce distributorských firem ICYIZOL s.r.o. (Liberecký kraj, Děčínsko, Mladoboleslavsko a Nymbursko) a KP Izol s.r.o., který je regionální zástupce Ideální izolace Icynene® pro Královehradecký kraj a Pardubicko.


Ideální izolace Icynene® splňuje požadavky pro segment dřevostaveb

14.12.2016

Ideální izolace Icynene® splňuje požadavky, které jsou určeny pro segment dřevostaveb. Jedná se o kontaktní difúzně otevřený systém s tepelnou izolací Icynene® mezi KVH hranoly a dřevovláknitou deskou, která díky své vysoké objemové hmotnosti a měrné tepelné kapacitě chrání dřevostavbu proti přehřívání v letním období. Tato skladba splní požadavek na požární odolnost REI30.

Ing. Josef Volf
Technický specialista divize ICYNENE