Ostatní izolaceNeustále nalézáme stále nové a nové uplatnění pro naše stříkané pěny. Zákazníci oceňují nejenom rychlost aplikace na jakýkoliv i sebesložitější povrch, ale třeba také perfektní akustické vlastnosti.

Dokonalý systém zateplení Icynene dokáže vyřešit i takový problém, jako je zateplení tak členité plochy, kterou nám nabízí opláštění dnes stále populárnějších mobilheimů.

Nejedná se jen o obvodový plášť, kde najdeme mnoho oken a jiných prostupů, je zde také střecha a hlavně podlaha, pod kterou se nachází odpady, rozvody plynu, vody, náprava a další prvky, které brání tomu, použít jakýkoli jiný systém zateplení, nežli naši izolační pěnu.

Jen ta vše dokonale obklopí a zapouzdří s tou největší myslitelnou tepelně izolační účinností.

Samotná aplikace se provádí tzv. napřesno, kdy Ideální izolace Icynene dokonale lícuje s připravenou dřevěnou konstrukcí, jejíž příprava není nikterak složitá a v tomto případě si ji dokonce zákazník zhotovil celou sám. Těm méně zručným samozřejmě dokážeme zprostředkovat kvalitní řemeslníky, kteří se o celou přípravu, včetně finálního opláštění, postarají.

Povrchová úprava může být z OSB desky, jako v tomto případě, ale i z prken, palubek, plechu. Fantazii se v tomto případě samozřejmě meze nekladou.

Pokud Vás tento způsob řešení zateplení mobilheimu zaujal, neváhejte a požádejte nás o bližší informace.

Vybrané reference ostatních izolací

Zaizolovali jsme přes 1000 objektů

Společnost Icyizol má zkušenost s širokou škálou projektů. Izolujeme od rodinných domů po velké komerční objekty.

Zobrazit reference