Dokonalé zateplení - Icyizol - idealniizolace.cz
Rychlý dotaz
Připravíme Vám cenovou kalkulaci zdarma

Speciální objekty

Bazény

Díky zateplení bazénu si můžete prodloužit sezónu až o měsíc, protože voda bude držet konstantnější teploty a přes noc nestihne tolik vychladnout.

K zateplení používáme nenasákavou polotvrdou pěnu. Obvykle zaizolujeme i veškeré příslušenství (skimmer, potrubí, atd.), kterým je bazén osazen. Na stěnu bazénu vytvoříme tepelně izolační vrstvu bez jakýchkoliv spár, spojů a tepelných mostů, které po technické stránce nelze dosáhnout žádným jiným způsobem.

Zateplení bazénu naší pěnou má kromě výborných tepelně-izolačních vlastností také přednosti z konstrukčního hlediska. Takto zateplený bazén se nemusí obetonovávat, stačí jej pouze zasypat soudržnou zeminou.

Bazén

Prohlédněte si naše vybrané reference bazénů

ukázka aplikace bazénu zateplení bazénu

Zásobníky

Izolační pěna slouží u zásobníků ke konstantnějšímu udržení teplot, jako pro vychladnutí nebo ohřev. Neprodyšně izoluje i členitý povrch, kde ostatní izolační materiály nejdou 100% aplikovat. Další výhodou je zlepšení akustiky a zabránění srážení vody na povrchu.

Materiál se vyznačuje odolností vůči agresivnímu prostředí a odolává degradaci až do teploty povrchu 75°C. Lze ho použít s protipožárním nebo hydroizolačním nástřikem.

Za extrémně krátkou dobu jsme schopni zajistit dokonalé izolační řešení bez potřeby dalšího zateplení.

Zásobník

Prohlédněte si naše vybrané reference zásobníků

Zateplení střechy sklepa, Ravas Žarošice zateplení zásobníku zateplení zásobníku

Ostatní

Neustále nalézáme stále nové a nové uplatnění pro naše stříkané pěny. Zákazníci oceňují nejenom rychlost aplikace na jakýkoliv i sebesložitější povrch ale třeba perfektní akustické vlastnosti.

Kontejner

Neustále nalézáme stále nové a nové uplatnění pro naše stříkané pěny. Zákazníci oceňují nejenom rychlost aplikace na jakýkoliv i sebesložitější povrch, ale třeba také perfektní akustické vlastnosti.

Dokonalý systém zateplení Icynene dokáže vyřešit i takový problém, jako je zateplení tak členité plochy, kterou nám nabízí opláštění dnes stále populárnějších mobilheimů.

Nejedná se jen o obvodový plášť, kde najdeme mnoho oken a jiných prostupů, je zde také střecha a hlavně podlaha, pod kterou se nachází odpady, rozvody plynu, vody, náprava a další prvky, které brání tomu, použít jakýkoli jiný systém zateplení, nežli naši izolační pěnu.

Jen ta vše dokonale obklopí a zapouzdří s tou největší myslitelnou tepelně izolační účinností.

Samotná aplikace se provádí tzv. napřesno, kdy Ideální izolace Icynene dokonale lícuje s připravenou dřevěnou konstrukcí, jejíž příprava není nikterak složitá a v tomto případě si ji dokonce zákazník zhotovil celou sám. Těm méně zručným samozřejmě dokážeme zprostředkovat kvalitní řemeslníky, kteří se o celou přípravu, včetně finálního opláštění, postarají.

Povrchová úprava může být z OSB desky, jako v tomto případě, ale i z prken, palubek, plechu. Fantazii se v tomto případě samozřejmě meze nekladou.

Pokud Vás tento způsob řešení zateplení mobilheimu zaujal, neváhejte a požádejte nás o bližší informace.

Prohlédněte si naše vybrané reference ostatních

fasáda mobilheimu, Stašek Obora zateplení kontejneru, DAKO Brno bobová dráha Insbruck